KONST / Litografier / Färglitografi 14114006
nr 1411 4006
Mats Gustafson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 50/50. Bildmått: 33x24cm, yttermått inklusive ram: 55x44cm
Mats Gustafson, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 18:17:16
10/8 22:16:39